Bardzo dobry występ najmłodszych siatkarek!
Kliknij aby powiększyćDnia 15 grudnia w hali MOSiR odbył się wojewódzki turniej mini piłki siatkowej dziewcząt rocznik 1996 i młodszych, który zorganizował Miejski Czeladzki Klub Sportowy. W turnieju wzięło udział 16 drużyn z Tych, Jaworzna, Będzina, Mysłowic i Czeladzi.

Dziewczęta rywalizowały w dwóch kategoriach. W kategorii „dwójek” zajęliśmy I i II miejsce. Złoty medal otrzymała Wiktoria Kulińska i Patrycja Mitka, a srebro przypadło Paulinie Szafrudze i Paulinie Staszyńskiej. W kategorii „trójek” dziewczęta z Czeladzi w składzie Ola Włodarczyk, Joanna Chwał i Anna Banaszczyk uplasowały się na II miejscu, przegrywając jedynie z Będzinem.

Dwa dni wcześniej 13 grudnia zorganizowany został wojewódzki turniej mini piłki siatkowej „czwórek” dziewcząt rocznik 1997 i młodszych. Startowały drużyny z Czeladzi, Będzina, Tych i Sosnowca. Niestety „trzynastka” tym razem okazała się pechowa i żadnej z naszych drużyn nie udało się zająć miejsca na podium. Zwyciężyła drużyna z Tych, przed Będzinem i drugą drużyną z Tych.

Kliknij aby powiększyć

Zawodniczki startujące w turnieju, są uczennicami klas sportowych Miejskiego Zespołu Szkół – Szkoły Podstawowej nr 2 prowadzonych przez mgr Ewę Fronczek i mgr Krzysztofa Gajewskiego.