IV Puchar Dyrektora MZS w narciarstwie zjazdowym
W dniu 4 lutego 2008 roku odbyły się zawody w Ośrodku „Olzianka” w Istebnej o Puchar Dyrektora Miejskiego Zespołu Szkół w Czeladzi narciarstwie zjazdowym. Mimo małej ilość śniegu na stoku oraz dodatniej temperatury, zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy start 19 zawodników spośród uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 i 10 uczniów Gimnazjum nr 1.

W rywalizacji wśród dziewcząt w kategorii klas I-III SP 2 zwycięstwo odniosła Wiktoria Iwanowska, natomiast w kategorii chłopców klas I-III zwyciężył Szymon Głąb. Kolejne miejsca zajęli Magdalena Będkowska i Marysia Kusa, a wśród chłopców Jakub Warmuz i Tomasz Głąb. W kategorii dziewcząt klas IV-VI zwycięstwo odniosła Martyna Świder, przed Joanna Chwał i Patrycją Mitką. W rywalizacji chłopców zwycięzcą okazał się Jakub Mentel, tuż za nim uplasował się Dawid Nowak, a trzecie miejsce zajął Amadeusz Iwanowski. W gronie gimnazjalistów laur zwycięstwa przypadł Patrycji Przybyłek, a na kolejnych miejscach uplasowały się  Patrycja Oczoś i Michalina Ogłódek. W kategorii chłopców najlepszy okazał się Partyk Fronczek, natomiast kolejne miejsca przypadły Jakubowi Marcinkowskiemu i Maćkowi Świdrowi.

kliknij aby powiększyć

Wszyscy zwycięzcy otrzymali puchary, medale i dyplomy, które wręczyła dyrektor MZS - Małgorzata Świder.

Nagrodzeni nie kryli radości ze zwycięstwa i udziału w zawodach zorganizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego MZS. Jeszcze raz gratuluję wszystkim zwycięzcom i życzę dalszych sukcesów Mistrzostwach Czeladzi w narciarstwie zjazdowym.
Udostępnił - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2008-02-05 08:53:13
Opublikował - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2008-02-05 08:53:13