Międzynarodowe Biegi Narciarskie
W dniach 17.02 (Bielsko Biała) i 24.02  (Istebna - Kubalonka) odbyły się Międzynarodowe Biegi narciarskie. Zarówno w pierwszych jak i drugich zawodach dobrze spisali się czeladzianie, którzy od wielu lat regularnie pojawiają się na podium podobnych zawodów.

W Bielsku Białej, podczas  Międzynarodowego Biegu Narciarskiego „Magurka 2008” śladami Arcyksiężnej Marii Teresy Habsburg na dystansie15 km. III miejsce  w kat. wiekowej M60 zajął Waldemar Mazur; IV miejsce w kat. wiekowej M30 zajął Marcin Mazur a V miejsce w kat. wiekowej M40 – Mirosław Sindera. VII wynikiem w kat. wiekowej M40 może pochwalić się Wojciech Cichy.

Tydzień później w Istebnej – Kubalonka również w Międzynarodowym Biegu narciarskim „Istebna 2008” IX "Mistrzostwa Polski Górników i Lekarzy", dobrze spisali się nasi sportowcy. II miejsce i srebrny medal wywalczył  Henryk Świetlik kat. wiekowej M60, III miejsce i brązowy medal – Edward Kurek, V miejsce – Wacław Majcherczyk, VI miejsce – Jan Wartak
II miejsce i srebrny medal w kat. wiekowe M70 – Zdzisław Fertakowski, IV miejsce w kat. wiekowej M60 – Waldemar Mazur, IV miejsce w kat. wiek. M30 – Marcin Mazur, VI miejsce w kat. wiek. M40 – Mirosław Sindera, VIII MIEJSCE Aleksander Sienkan, VI miejsce w kat. wiekowej M50 – Tadeusz Wilk.

I miejsce wśród lekarzy w kat. M60 – Piotr Mikołajczyk
I miejsce zespołowo (15 uczestników) zajął MOSiR TKKF Saturn Czeladź przed Rybnikiem, Lublinem, Rudą Śląską.