Ostatni dzień Festiwalu Siatkówki
W piątek 14 marca  w ostatni dzień czterodniowego Festiwalu Siatkówki – Czeladź 2008 zorganizowanego przez Miejski Czeladzki Klub Sportowy oraz Miejski Zespół Szkół w Czeladzi swoimi umiejętnościami  mogły wykazać się dziewczęta  ze szkół  gimnazjalnych.

Drużyna liczyła 6 zawodniczek  + 3 rezerwowe. W turnieju  udział wzięło  8 drużyn z 6 miast: Wieliczki, Będzina, Krzeszowic,  Mysłowic, Rudy Śląskiej oraz Czeladzi. I miejsce zajęła drużyna z Wieliczki, II miejsce zdobyły dziewczęta z Miejskiego Zespołu Szkół – Gimnazjum Nr 1 w Czeladzi trenowane przez Panią Renatę Hilarowcz w składzie:

Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć

Adrianna Góralska, Agnieszka Grzybowska, Karolina Bytomska, Patrycja Oczoś, Katarzyna Guzik, Agnieszka Ciećwierska, Natalia Litwińczuk. III miejsce drużyna z Rudy Śląskiej. Nasze dwie pozostałe drużyny uplasowały się  na miejscu VII i VIII.

Ogólnie przez wszystkie cztery dni  siatkarskiego maratonu dziewcząt  udział wzięło 360 zawodniczek z 8 zaprzyjaźnionych miast. Zawodniczki z miejsc I-III otrzymały  medale ,  wszystkie drużyny  dyplomy, a w kategorii gimnazjum zwycięskie drużyny puchary,  które wręczyła  V-ce Burmistrz Miasta Czeladź Pani Anna Ślagórska.

Dziękujemy serdecznie paniom z MZS za przygotowanie kanapek dla wszystkich uczestników turnieju, a pracownikom MOSiR Czeladź za pomoc w przygotowaniu boisk i zapraszamy serdecznie za rok.