2 kolejka rundy wiosennej za nami
Za nami druga kolejka rundy wiosennej. W spotkaniach które odbyły się w miniony weekend gradu bramek nie było, jendak zarówno kibice MCKS Czeladź, jak i Górnika Piaski (podczas meczu którego doszło do niecodziennej sytuacji) mogą mieć powody do zadowolenia.

Gracze MCKS Czeladź odnieśli na własnym stadionie bardzo cenne zwycięstwo. Goście z Grodźca nie byli w stanie powstrzymać najlepszego strzelca czeladzkiej drużyny. Paweł "Kopyto" Niedopytalski kolejny raz potwierdził swoją wysoką formę w tym sezonie a po jego 2 celnych trafieniach kibice mogli cieszyć się ze zwycięstwa swojego zespołu.

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas meczu Górnika Piaski z Unią Dąbrowa Górnicza. Słabo spisujący się ostatnio zespół z piasków, który w poprzedniej kolejce doznał wysokiej (1-6) porażki, podczas meczu z Unią zagrał zdecydowanie pewniej i lepiej. Do przerwy utrzymywał się wynik 1:1 a na listę strzelców wpisał się Marcin Paul. Niestety dobrze grających zawodników Górnika powstrzymała ....  pogoda! Obfite opady deszczu uniemożliwiły rozegranie drugiej połowy spotkania a mecz zakończył się wynikiem 1:1. Spotkanie zostanie najprawdopodobniej powtórzone w całości.