Olimpiada lekkoatletyczna
W dni 29 kwietnia na stadionie  im. Józefa Pawełczyka odbyła się olimpiada lekkoatletyczna w której udział wzięły czeladzkie szkoły podstawowe, gimnazjalne i średnie. Uroczystego otwarcia dokonała z-ca Burmistrza Miasta Czeladź Pani Anna Ślagórska.

O medale rywalizowano w następujących konkurencjach: biegi sprinterskie i średniodystansowe, skok w dal, rzut piłką palantową oraz w pchnięciu kulą.

kliknij aby powiększyć

W kategorii generalnej szkół podstawowych I miejsce zdobyła SP  Nr 7 , II miejsce Miejski Zespól Szkół – SP Nr 2, III miejsce SP Nr 1. Wśród szkół gimnazjalnych Puchar zdobył Miejski Zespół Szkół – Gimnazjum nr 1, II miejsce zdobyło Gimnazjum Nr  2 , III miejsce Gimnazjum Nr 3.W kategorii szkół średnich I miejsce zajął Zespół Szkół Nr 1, II miejsce Zespół Szkół Nr 2.

Łącznie we wszystkich konkurencjach udział wzięło ponad 100-tu młodych lekkoatletów.

Jak co roku minutą ciszy i złożeniem wiązanki uczczono pamięć nestora czeladzkiej lekkiej atletyki Józefa Pawełczyka.
Udostępnił - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2008-04-30 10:44:05
Opublikował - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2008-04-30 10:44:05
Zmienił - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2008-04-30 10:44:40