MCKS Vice-liderem !
Miniony piłkarski weekend z pewnością zaliczyć można do udanych, a nawet najlepszych w tym sezonie dla czeladzkich klubów piłkarskich. MCKS Czeladź rozgromił na wyjeździe zespół Tęczy Błędów i po tym spotkaniu objął pozycję Vice-Lidera.

Wyjazdowy Mecz MCKS Czeladź - Tęcza Błędów potwierdził wysoką formę piłkarzy MCKS'u. Czeladzki zespół łatwo poradził sobie z przeciwnikiem, zdobywając w tym meczu aż siedem bramek. Jednocześnie remis Łazowianki Łazy z zespołem Strażaka Mierzęcice pozwolił MCKSowi awansować na 2 miejsce w tabeli, które gwarantuje baraż o 4 ligę !

Równie dobrze poradzili sobie zawodnicy Górnika Piaski którzy po zaciętym spotkaniu pokonali na własnym boisku Unię Ząbkowice 3:2. Bramki w tym spotkaniu strzelali - Paul (14 minuta), Nobis (58 minuta) oraz Derlatka (90 minuta).

Obydwu drużynom gratulujemy wspaniałej postawy !

Górnik Piaski 3-2 Unia Ząbkowice
Tęcza Błędów 1-7 MCKS Czeladź