Gracze MCKS pewni baraży !
Już wszystko jasne, po wczorajszym zwycięstwie nad zespołem Pioniera Ujejsce, MCKS Czeladź zapewnił sobie vice mistrzostwo "A" klasy i tym samym prawo do gry w barażach o wejście do V ligi! Możliwy jest nawet bezpośredni awans bez konieczności gry w barażach, wszystko rozstrzygnie się w najbliższych dniach.

Pierwsza częśc spotkania toczyła się spokojnie jednak zespół MCKS zdołał strzelić bramkę i do przerwy było 1:0. Druga połowa tego meczu to już koncert gry w wykonaniu zawodników MCKS Czeladź i kolejne 4 bramki.

Niewątpliwie po zwycięstwach tak wysokich jak w tym sezonie możemy być pewni że w wyższej lidze drużyna z Czeladzi da sobie radę i zarówno swoim kibicom, jak również działaczom da powody do zadowolenia, tak jak miało to miejsce podczas tegorocznych rozgrywek. Całemu zespołowi gratulujemy wspaniałego sukcesu oraz postawy podczas tego ciężkiego sezonu, a kibicom dziękujemy za gorący doping swojej drużyny we wszystkich meczach !

MCKS Czeladź 5 : 0 Pionier Ujejsce