Kolejna porażka w meczu sparingowym
Drużyna MCKS Czeladź doznała kolejnej porażki przed inauguracją sezonu V ligi. W rozegranym 16 lipca spotkaniu zawodnicy czeladzkiego MCKS ulegli na własnym stadionie beniaminkowi IV ligi 2:4. Dla gospodarzy tego spotkania mecz zakończył się już w 1 połowie w której padły aż 4 bramki, niestety wszystkie dla gości.

Bardzo słaba gra w pierwszej część spotkania w wykonaniu wszystkich zawodników MCKS Czeladź przełożyła się na wynik. Po 45 minutach gry na tablicy wyników było 0:4. O odrabianiu strat w 2 połowie nie było mowy. Wprawdzie druga część spotkania to zdecydowanie lepsza gra MCKS i 2 piękne bramki których autorami byli niezawodny Paweł "Kopyto" Niedopytalski oraz testowany zawodnik Podlesianki Katowice, jednak zawodnicy IKS Olkusz nie pozwolili w tym meczu napastnikom MCKS na nic więcej.

Aktualnie cała drużyna MCKS Czeladź przebywa na zgrupowaniu w Przyjezierzu (kuj-pom) gdzie z lokalnym zespołem "A" klasy- Tarnatem Wójcin wygrała aż 6:0. W najbliższych dniach MCKS Czeladź rozegra kolejne sparingi o wynikach których będziemy informować.