Mistrzostwa w tenisie stołowym
Dnia  15 listopada 2008 r. w hali MOSiR   odbyły się   Mistrzostwa Czeladzi  Dziewcząt i Chłopców  w Tenisie Stołowym zorganizowane prze Miejski Czeladzki Klub Sportowy oraz Miejski Szkolny Związek Sportowy. O tytuł Mistrza Czeladzi rywalizowały dziewczęta i chłopcy czeladzkich szkół w czterech kategoriach wiekowych.

W kategorii dziewcząt szkół podstawowych klas I-IV mistrzynią Czeladzi została Kozieł Ewelina z SP 2 , II miejsce zajęła  Piekarczyk Klementyna z SP 2 , III miejsce wywalczyła  Pałgan Ela z SP 7.

W kategorii klas V-VI najlepsza była Dzierżyńska Julia z SP 2 , 2m zajęła Szafruga Paulina z SP 2 , 3m  Kwaśniewska Oliwia również z SP 2.

kliknij aby powiększyć

W kategorii klas gimnazjalnych wśród dziewcząt  1m zdobyła Dzierżyńska Kamila, 2m Knap Angelika, 3m Soboczyńska Dorota- wszystkie z MZS- G1

Szkoły średnie reprezentowały 2 zawodniczki. 1 m zdobyła Wąsicka Magda, 2m Bernacka Magda – obydwie z ZS Nr 1 w Czeladzi.

Wśród chłopców Mistrzem Czeladzi w kategorii klas I- IV został  Grela Igor z SP 3,  2m zajął  Kwaśniewski Paweł z SP 2 , 3m  Bartkiewicz Krzysztof również z SP 2.

Z klas V-VI najlepszy okazał się Mazur Artur z SP 2 , 2m zdobył Wolny Jakub z SP 2, 3m Kasieczko Krystian z SP 3.

W kategorii szkół gimnazjalnych 1m zajął  Kwaśniewski Mateusz z MZS-G1 , 2m  Brzozowski Krzysztof  z MZS-G1, 3m  Cichoń Marcin również z MZS-G1.

Zwycięscy 3 pierwszych miejsc we wszystkich kategoriach otrzymali medale i dyplomy.