VI Mistrzostwa Czeladzi w Kręglach
W sobotę 21 marca  w Kręgielni ORION w Sosnowcu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi zorganizował po raz 6 Mistrzostwa Czeladzi w Kręglach. Do zawodów stanęło 60 mieszkańców Czeladzi w trzech kategoriach.

W kategorii Kobiet Mistrzynią Czeladzi w Kręglach w 2009 roku została pani Elżbieta Nowak z wynikiem 348 pkt , II miejsce zajęła pani Ewa Galbas (317 pkt) III miejsce pani Jolanta Górniak (263 pkt). Panie zrezygnowały z rozgrywek finałowych jest to punktacja po trzech rundach.

kliknij aby powiększyćkliknij aby powiększyć

W kategorii Mężczyzn po zaciętym pojedynku w finale  I miejsce i złoty medal otrzymał pan Wojciech Niciarz z wynikiem 304 pkt, II miejsce zajął pan Artur Nowak (302 pkt), III miejsce pan Arkadiusz Zapart (286 pkt). W kategorii Młodzież do lat 16 I miejsce zajął Patryk Fronczek (528 pkt.) II miejsce Jakub Mentel (466 pkt.) III miejsce Sebastian Wilkosz (440 pkt)

kliknij aby powiększyć

Nagrody, dyplomy i medale zwycięzcom Mistrzostw wręczali: zastępca Burmistrza Miasta Czeladź pani Anna Ślagórska oraz  Prezes Zakładu Inżynierii Komunalnej pan Jerzy Górniak, który dla wszystkich uczestników ufundował drobne gadżety.
Sponsorem poczęstunku była Firma Anmark.