Srebrny medal na Mistrzostwach Śląska w Piłce Siatkowej
W niedzielę w Jaworznie odbyły się Mistrzostwa Śląska w piłce siatkowej.  W kategorii  ”trójek” dziewczęta grające pod egidą MCKS Czeladź w składzie Paulina Szafruga, Paulina Staszyńska, Wiktoria Kulińska i rezerwowa Wiktorii Flak zajęły II miejsce.

W zawodach pokonały drużynę z Mysłowic, Krzanowic, Bielska i Wodzisławia. Jedynie w finale, po zaciętej walce  przegrały 25:23. Zajęcie II miejsca gwarantuje naszej drużynie start w barażach o awans do Mistrzostw Polski, gdzie będziemy rywalizować z reprezentacjami między innymi Wrocławia, Zielonej Góry i Krakowa.

kliknij aby powiększyć

W kategorii „czwórek” drużyna w składzie: Joanna Chwał, Magda Radomska, Anna Banaszczyk, Ola Włodarczyk i rezerwowe Paulina Stępień i Angela Król zajęły miejsce V. Dziewczęta są uczennicami klasy sportowej Miejskiego Zespołu Szkół.  Trenerem wyżej wymienionych drużyn jest pani Ewę Fronczek.