Przygotowania do sezonu
Zarówno drużyna Górnika Piaski jak również MCKS Czeladź bardzo aktywnie przygotowuje się do zbliżającego się sezonu. W ostatnim meczu Sparingowym, MCKS Czeladź pokonał Unię Dąbrowa Górnicza 2:1.

Bramkę dla MCKS zdobył już w 10 minucie Łukasz Ducki, na 2:0 podwyższył w 70' Bogdan Pikuta. Bramkę honorową dla Unii w 85 minucie spotkania zdobył Mateusz Gleń.

Mniej szczęścia miał Górnik Piaski który w sparingu z Chrzcicielem Tychy przegrał 0:2. Jak podkreśla trener Górnika - Marcin Paul, słabsze wyniki drużyny z Piasków są efektem zmian w ustawieniu spowodowanych brakiem kilku kluczowych zawodników.

Miejmy nadzieję że Górnik upora się z problemami i do zbliżającego się sezonu przystąpi w najmocniejszym składzie.