Kolejna przegrana MCKS, Górnik zwycięża
W dniu wczorajszym po dwutygodniowej przerwie spowodowanej żałobą narodową, wznowione zostały rozgrywki piłkarskiej V ligi. MCKS Czeladź podejmował na własnym boisku lidera tabeli - Szczakowiankę Jaworzno, a Górnik Piaski grał na wyjeździe z Pogonią Imielin.

Piłkarze MCKS po dwóch porażkach z rzędu chcieli zrehabilitować się kibicom i zatrzymać Szczakowiankę, która jak do tej pory wygrała wszystkie mecze w lidze. Cel był blisko, bo do 89 minuty utrzymywał się bardzo korzystny dla zawodników MCKS remis i nic nie wskazywało na to że coś w tym spotkaniu jeszcze może się zmienić. Koszmar przyszedł w 90 minucie, kiedy to zwycięską bramkę dla Szczakowianki głową zdobył Bartłomiej Sałapatek. Mecz został wprawdzie przedłużony o 7 minut, jednak gospodarze nie zagrozili w tym czasie bramce Szczakowianki i piłkarze z Jaworzna mogli kolejny raz cieszyć się z kompletu punktów. Znakomicie zagrali zawodnicy Górnika Piaski, którzy pewnie pokonali Pogoń Imielin 1:4 i zajmują znakomite - 2 miejsce w lidze. Bramki w tym spotkaniu strzelali Marcin Paul, Kamil Szczagiel i Michał Strojek - dwie.