Derby Czeladzi na inaugurację sezonu 2010/2011
Już w połowie sierpnia zainaugurowane zostaną rozgrywki piłkarskiej ligi okręgowej w sezonie 2010/2011. Bardzo ciekawie zapowiada się pierwsza kolejka podczas której dojdzie do derbowego spotkania dwóch czeladzkich drużyn. Na stadionie przy ul. Sportowej zespół MCKS Czeladź podejmować będzie drużynę Górnika Piaski.

W ubiegłym roku w konfrontacji obydwu zespołów w pierwszym meczu ,który rozegrany został 17 października lepszy okazał się MCKS który pokonał Górnika 1:0. Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie rewanżowe rozegrane 29 maja z tą różnicą, że tym razem lepsi okazali się piłkarze Górnika Piaski którzy bramkę na wagę 3 punktów strzelili w ostatnich minutach spotkania.

Jak będzie tym razem? Przekonamy się już 14 sierpnia kiedy rozegrane zostaną pierwsze mecze w tym sezonie.