Mistrzostwa Czeladzi w tenisie ziemnym
Na kortach Będzińskiego Towarzystwa Tenisowego po raz VII Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował Mistrzostwa Czeladzi w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź.

W dniu 18 września rozegrano eliminacje panów, oraz wyłoniono Mistrzynię Czeladzi, którą została ani Agnieszka Nowak, II miejsce zajęła Pani Janina Wcisło, brązowy medal wywalczyła Andżelika Będkowska.

W dniu 19 września odbyły się finały mężczyzn. Po zaciętym, niezwykle wyrównanym meczu trwającym 3 godziny, laur zwycięstwa przypadł panu Władysławowi Zarębie. Wiecemistrzem został Pan Paweł Bojczyk ,natomiast III miejsce przypadło panu Grzegorzowi Bodzioch.

Organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom gorący posiłek i napoje.
Udostępnił - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2010-09-22 08:07:21
Opublikował - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2010-09-22 08:07:21