Czeladzcy sportowcy dalej prezentują znakomitą formę
W dniach 18-19.09.2010 w Zakopanem, Dąbrowie Górniczej i Kołobucku odbyły się imprezy sportowe w których udział wzięli czeladzcy sportowcy. Kolejny raz nasi reprezentacji potwierdzili wysoką formę i zajęli czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Podczas Mistrzostw Świata Lekarzy w Thriatlonie (700m pływanie, 40km rower, 5km bieg) które odbyły się w Zakopanem drugie miejsce i srebrny medal zdobył Piotr Mikołajczyk (kat. M-60). Nasz reprezentant wywalczył również srebro w indywidualnej jeździe rowerem na czas na dystansie 15 km i brąz w górskim biegu na dystansie 5km.

Równie dobrze czeladzcy sportowcy zaprezentowali się w Dąbrowie Górniczej podczas "I Debowego Mini Maratonu na Rolkach", na dystansie 5600m. Pierwsze miejsce w kat. K-50 zdobyła Barbara Majcherczyk, II m w kat. M-30 Marcin Mazur, II m w kat. M-60 Waldemar Mazur, I m w kat, M-70 Andrzej Nowakowski.

W Kłobucku podczas "Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego" na dystansie 10km. Pierwsze miejsce w kat. M-70 wywalczył Tadeusz Kozłowski a drugi przybiegł Eugeniusz Kot. Czwarty w kat. M-60 dobiegł Bogdan Ścibisz.