Rywalizowali o Puchar Burmistrza
W dniu 19 września na boisku Szkoły Podstawowej Nr 7 w Czeladzi rozegrany został turniej piłkarskich „szóstek”,  którego organizatorem było Czeladzkie Stowarzyszenie Trzeźwościowe  „NOWE” wraz z  Miastem Czeladź.

Turniej traktowany był przez uczestników  i organizatorów jako nieoficjalne mistrzostwa Czeladzi w tej kategorii, a głównym trofeum o które rywalizowało 6 drużyn był „Puchar Burmistrza Miasta Czeladź”.

Zwycięzcą turnieju została drużyna „Młodzieżowego Klubu Sportowego” Piaski, która w finale pokonała drużynę „NOWE I ” dzięki skuteczniej wykonywanym rzutom karnym. W regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem 1:1.