Czeladzcy biegacze z paterą Dziennika Zachodniego
10 października w Chorzowie odbył się Finał Ogólnopolski Biegów Przełajowych o Paterę „ Polska – Dziennik Zachodni” i Śl. TKKF oraz Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa. I miejsce drużynowo zdobyła drużyna MOSiR – TKKF „Saturn” Czeladź.

Za biegaczami z Czeladzi znaleźli się przedstawiciele  z Łazisk Górnych, Rudy Śląskiej i Katowic.

W Finale biegów przełajowych zespół z Czeladzi zajął I m i zdobył Paterę „Polska – Dziennik Zachodni” i Śl- TKKF za rok 2010, II m zajął zespół z Łazisk Górnych, III m z Tarnowskich Gór, IV m Katowice, V m Dąbrowa Górnicza, VI m Piekary Śląskie.

Indywidualnie najlepsi  z całej edycji 2010 z Czeladzi byli:
Bieg SP dziewcząt (800m) – VII miejsce Oliwia Wencel,, XII miejsce Ola Krakowska,
Bieg na 800m chłopców SP: VIII miejsce Kuba Cybulski, X miejsce Wojtek Szczepaniak.

W biegu na 1500m GIM:   IV miejsce Agnieszka Ptaś, VI miejsce Wiola Czerwińska, IX miejsce Anna Bielska,

W biegu chłopców 1500m: III miejsce Jerzy Tuszyński, IV miejsce Bartosz Nowak, VII miejsce Dawid Kocot

W biegu na 3000m Szk. Śred.  I miejsce Kamila Motak, wśród chłopców III miejsce Damian Kowalski

W biegu kobiet (3km) II miejsce Irena Ćwiklińska, III miejsce Halina Merta, V miejsce Wanda Trybek, VII miejsce Ela Sadowska.

W biegu mężczyzn (4km) II miejsce Michał Juszczak, III miejsce Kamil Wełna

W biegu mężczyzn (5km) II m Jan Mróz, IV m Zbigniew Galas, V m Waldermar Ćwikliński

W biegu seniorów (3000m)  Im Wacław Majcherczyk, II m Henryk Świetlik, VI m Adam Nowak.

Ponadto 9 października w Krakowie odbył się -  Puchar Polski w biegu na rolkach  -  Dystans 70 km. III miejsce w kategorii M-30 zajął Marcin Mazur (2h 29min),VI miejsce w kategorii M-60 Waldemar Mazur (3h 20min)
Udostępnił - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2010-10-13 07:22:29
Opublikował - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2010-10-13 07:22:29