Kolejne sukcesy czeladzkich sportowców
16 października w Jankowie koło Częstochowy odbyły się I  Jurajskie Mistrzostwa w nordic – walking na dystansie 7 km w których startowało 120 uczestników. Kolejny raz znakomicie spisali się reprezentanci Czeladzi którzy zajęli czołowe lokaty. I miejsce w kategorii M-50 zajął Leszek Mielczarek, III miejsce Wacław Majcherczyk, III miesjce w kategorii K- 50 Wanda Trybek, IV miejsce w K-40 Jola Ptaś, VI w K-50 była natomiast Elżbieta Sadowska.

Równie dobrze nasi reprezentanci spisali się w III Ogólnopolskim biegu ulicznym „ Żory – 2010 „  na  dystansie 10km który odbył się 17 października. III miejsce w kategorii M – 60 zdobył Henryk Świetlik, VI miejsce Stanisław Chojnacki, II miejsce w kategorii. M-70 Adam Nowak, VI miejsce w K-50 zdobyła Wanda Trybek.