Wojewódzki turniej siatkówki dziewcząt
W dniu 20 listopada  odbył się w hali MOSiR w Czeladzi Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. Do zawodów przystąpiło 28 drużyn między innymi z takich miejscowości jak: Michałkowice, Jaworzno, Sosnowiec, Tychy, Świętochłowice, Borowno i oczywiście z Czeladzi. Dziewczęta rywalizowały w dwóch kategoriach: „dwójek” – klasa 4 i „trójek” – klasa 5.

W kategorii „dwójek” nasze dziewczęta  zajęły  miejsce 4, za Borownem, Tychami i Sosnowcem. W kategorii „trójek” dwa nasze zespoły stanęły na podium. Złoty medal wywalczyła drużyna w składzie: Kamila Stachewicz, Aleksandra Gładki i Nicola Żychowicz, srebrny medal zdobyły: Ada Ostachowska, Laura Chela i Oliwia Lemanik.

Dziewczęta są uczniami klasy sportowej w Miejskim Zespole Szkół. Trenerem w/w zespołów jest pani mgr Ewa Fronczek. Jak zwykle patronat nad naszą drużyną objął MCKS Czeladź.