Wyniki Mistrzostw Czeladzi w Badmintonie
Dnia 26 lutego 2011 r. w Hali MOSiR odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w Badmintonie, których organizatorem był Miejski Czeladzki Klub Sportowy oraz  Miejski Szkolny Związek Sportowy. Do walki o tytuł mistrza Czeladzi stanęło 97 zawodników  w pięciu  kategoriach wiekowych ( chłopcy i dziewczęta ). Najwięcej chętnych do mistrzowskich tytułów liczyła kategoria szkół podstawowych.

Po ciekawej i wyrównanej rywalizacji wyniki przedstawiają się następująco: Mistrzem Czeladzi w  kategorii chłopców   klas I - IV został Pytlarz Kamil  z SP Nr 7,  II miejsce zajął Religa Mateusz również z SP Nr 7, III miejsce zdobył  Makuch Marcel uczeń MZS - SP Nr 2. Mistrzynią Czeladzi w tej samej kategorii została Nawrot

Pamela,  II miejsce zajęła Paprota Jessica, III miejsce Bareła Natalia – wszystkie medalistki to uczennice MZS - SP Nr 2. W kategorii klas V-VI mistrzem Czeladzi został  Lach Michał  z MZS - SP Nr 2, II miejsce zajął Kaczor Kacper z SP Nr 3, III miejsce zdobył  Popiel Tomek z MZS- SP Nr 2 w Czeladzi.

Wśród dziewcząt tytuł mistrzyni zdobyła Dziubałtowska Aleksandra z SP 1, srebro wywalczyła Chela Laura  brąz  Będkowska Magdalena – obydwie dziewczęta są uczennicami MZS-SP Nr 2 w Czeladzi.
Mistrzem Czeladzi w kategorii gimnazjalistów został Mazur Artur  z Gimnazjum Nr 1 , II miejsce zajął Zaskórski Daniel - Gimnazjum Nr 2, III miejsce Nowak Bartek z Gimnazjum Nr 1.

W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Zygmunt Martyna z Gimnazjum Nr 1,   II miejsce Jarosz Amanda - Gimnazjum nr 2 w Czeladzi.Niestety w kategorii szkół średnich był tylko jeden uczestnik Wilkosz Sebastian uczęszczający do VI  Liceum Ogólnokształcącego w Sosnowcu. W kategorii mężczyzn I miejsce zdobył Andrzej Mentel, miejsce II Goc Michał, miejsce III Sołtysik Tomasz.

Wśród kobiet mistrzynią Czeladzi została Janina Wcisło , II miejsce zajęła Hilarowicz Renata, brąz zdobyła Sołtysik Katarzyna. Serdecznie dziękujemy pracownikom MOSiR Czeladź za pomoc w przygotowaniu boisk. Wszyscy zwycięzcy w poszczególnych kategoriach z miejsc I-III otrzymali medale oraz za miejsca  I – VI  dyplomy.

Turniej badmintona sfinansowano przy udziale środków Urzędu Miasta Czeladź.