Dwa dni siatkarskiego maratonu
W sobotę 5 marca turniejem „czwórek” zainaugurowano siatkarską imprezę dla dziewcząt zorganizowaną przez Miejski Czeladzki Klub Sportowy, Miejski Zespół Szkół w Czeladzi pod nazwą „Festiwal Siatkówki – Czeladź 2011”. Drużyna liczyła 4 zawodniczki +1 rezerwowa.

W turnieju udział wzięło  14 drużyn z następujących miast: Krzeszowic,  Borowana, Wodzisławia Śląskiego, Katowic, Rudy Śląskiej, Świętochłowic oraz Czeladzi. Na I miejscu uplasował się zespół  z Czeladzi I, w składzie: Katarzyna Baran, Magdalena Będkowska, Patrycja Janoska, Kinga Mitka. II miejsce zdobył Wodzisław Śląski, a III miejsce wywalczył zespół z Borowna. Trenerem prowadzącym zwycięski zespół z Czeladzi jest pani Renata Hilarowicz.

W niedzielę  6 marca swoimi umiejętnościami  mogły wykazać się dziewczęta  ze szkół  gimnazjalnych.  Drużyna liczyła 6 zawodniczek  + 3 rezerwowe. W turnieju  udział wzięło  7 drużyn z 4 miast: Katowic,  Borowna, Wodzisławia Śląskiego oraz Czeladzi. 1  miejsce zajęła drużyna z Borowna, II miejsce zdobyły dziewczęta z Wodzisławia Śląskiego, III miejsce wywalczyły  dziewczęta z Miejskiego Zespołu Szkół – Gimnazjum Nr 1 w Czeladzi. Trzy  nasze pozostałe drużyny uplasowały się  na miejscu IV, V i VI.

Ogólnie przez 2 dni  siatkarskiego maratonu udział wzięły  133 zawodniczki z 8  zaprzyjaźnionych miast. Zawodniczki z miejsc I-III otrzymały  medale, wszystkie drużyny dyplomy, a w kategorii gimnazjum zwycięskie drużyny puchary,  które wręczyła Prezes Klubu Pani Renata Hilarowicz.