Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym
Przy Zespole Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej 24 maja rozegrane zostały  Rejonowe Zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych. Po wcześniejszych eliminacjach w zawodach brały udział trzy drużyny z Czeladzi: dziewczęta z SP7 oraz chłopcy z SP2 i SP7.

Zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: w biegu na 60m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz w biegu na 600m –dziewczęta i 1000m-chłopcy. Po wyrównanej i zaciętej walce ze szkołami z Dąbrowy Górniczej i Będzina najlepszymi okazali się reprezentanci Czeladzi. Wśród dziewcząt wygrała drużyna z SP7, natomiast I miejsce wśród chłopców zajął zespół z SP2. Należy podkreślić, że chłopcy z SP7 również spisali się na medal ponieważ po ambitnej walce zajęli bardzo dobre III miejsce. Tylko drużyny, które wygrały Mistrzostwa Rejonu mają prawo do udziału w Mistrzostwach Województwa.

Finał Wojewódzkich Igrzysk w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców odbył się 31 maja na stadionie w Sosnowcu. Dziewczęta z SP7 uplasowały się na 7 miejscu, natomiast chłopcy z SP2 wywalczyli 8 miejsce. Młodzież z Czeladzi udowodniła, że potrafi walczyć z najlepszymi sportowymi szkołami w Województwie Śląskim o profilu lekkoatletycznym. Świadczy to o wysokim poziomie sportowym w szkołach w Czeladzi, a także dużym potencjale jaki prezentują nasi uczniowie.

Drużynę dziewcząt z SP7 reprezentowały: Aleksandra Krawczyk, Klaudia Wołczyk, Paulina Murawska, Oliwia Sibiela, Aleksandra Cesarz, Patrycja Majka. Drużynę chłopców z SP2 reprezentowali: Kamil Gręda, Kamil Kruk, Alan Przepiórzyński, Patryk Polis, Michał Lach, Piotr Ambroziak.