VIII Mistrzostwa Czeladzi w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź
W dniach 11 i 12 czerwca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi przeprowadził VIII Mistrzostwa Czeladzi w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź. Do turnieju stanęło 13 zawodników oraz 4 panie.

Było wszystko co może sobie wymarzyć miłośnik tenisa - piękna pogoda, niezwykła gościnność gospodarzy kortów, oraz wysoki poziom rozgrywek.
W kategorii pań pierwsze miejsce zajęła Ewa Fronczek, drugie Aleksandra Janeczek, a trzecie miejsce wywalczyła Olga Krzyżyk. W kategorii panów bezkonkurencyjny - po raz czwarty w historii Mistrzostw - okazał się Paweł Łukasik, który w finale pokonał 6-1;6-2 Władysława Zarębę. Trzecie miejsce zajął Sebastian Leciak, który zwyciężył 6-2;6-4 Pawła Nowaka. Wszystkim triumfatorom Mistrzostw puchary i dyplomy wręczał startujący także w turnieju Zastępca Burmistrza ds. Komunalnych Jakub Szurdyga.

Organizatorzy dziękują Panu Pawłowi Śliwie prowadzącemu w Czeladzi ciastkarnię „Jubilatka”, za zasponsorowanie słodkiego poczęstunku dla uczestników turnieju. Zapraszamy za rok.