„ NOWE ” najlepsze w Opolskiem
W dniu 19.11.2011r. W miejscowości Praszka odbył się Międzywojewódzki Halowy Turniej Piłki Nożnej drużyn reprezentujących  Kluby Abstynenta oraz środowiska trzeźwiościowe o tytuł „ Mistrza Województwa Opolskiego”.

Drużyna Czeladzkiego Stowarzyszenia Trzeźwiościowego „ NOWE ” zajęła I miejsce w turnieju wygrywając kolejno z drużynami z Piekar Śląskich, Gliwic, Krapkowic, Praszki, aby w finale ponownie pokonać I drużynę „ Krokusa” Gliwice zdobywając okazały puchar ufundowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Zespół „NOWE” zdobył miano najsympatyczniejszej drużyny turnieju, a bramkarz Mikołaj Skóra zwyciężył w indywidualnej klasyfikacji najlepszych bramkarzy.

Zawodnicy drużyny CST „NOWE” serdecznie dziękują wszystkim, którzy w wyjątkowy sposób przyczynili się do sukcesu drużyny w szczególności v- ce Burmistrz Miasta Czeladź Pani Teresie Wąsowicz, Panu Pawłowi Mysłek oraz Panu Ryszardowi Gryc.