Mistrzostwa Czeladzi w Kręglach
W dniu 24 marca br. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi zorganizował już po raz dziewiąty Mistrzostwa Czeladzi w Kręglach o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź. W sosnowieckiej kręgielni „Orion” o godzinie 10.00 do zawodów stanęło 50 mieszkańców naszego miasta. O zwycięstwie decydowała suma punktów w trzech rozgrywkach. Po zaciętej walce  Mistrzem Czeladzi został  Artur Nowak zdobywając w sumie 434 punkty, II miejsce zajął Patryk Fronczek (412 pkt), III miejsce Wojciech Niciarz (399 pkt).

Wśród pań najlepszą okazała się Lilianna Mucha uzyskując 388 punktów, II miejsce z sumą punktów 346 zajęła Elżbieta Nowak, III miejsce wywalczyła Teresa Struzik (297pkt). W kategorii młodzież do lat 16 I miejsce zdobyła Laura Chela (357 pkt) II miejsce Łukasz Gruszka (284 pkt) III miejsce Jakub Malinowski.