IX Mistrzostwa Czeladzi w Tenisie Ziemnym
W dniach 23 i 24 czerwca na kortach Siemianowickiego Towarzystwa Tenisowego w Parku Pszczelnik, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi przeprowadził IX Mistrzostwa Czeladzi w Tenisie Ziemnym pod patronatem Burmistrza Miasta Czeladź.

Do turnieju stanęło 13 zawodników oraz 6 pań. Było wszystko, co może sobie wymarzyć miłośnik tenisa - piękna pogoda, niezwykła gościnność gospodarzy kortów, oraz wysoki poziom rozgrywek. W kategorii pań - podium wyglądało identycznie jak w zeszłym roku - pierwsze miejsce zajęła Ewa Fronczek, drugie Aleksandra Janeczek, a trzecie miejsce wywalczyła Olga Krzyżyk. W kategorii panów bezkonkurencyjny - po raz piąty !!! w historii Mistrzostw - okazał się Paweł Łukasik, który w finale pokonał 6:0/6:1 Władysława Zarębę.Trzecie miejsce zajął Marcin Stradowski, a czwarte Andrzej Mentel.

Wszystkim triumfatorom Mistrzostw pamiątkowe medale i dyplomy wręczył Dyrektor MOSiR Czeladź Henryk Michalski.