Sukcesy koszykarzy MCKS-u w Kołobrzegu
Sukcesem młodzieżowych zespołów koszykówki z Czeladzi zakończył się turniej streetballa zorganizowany w dniu 11.08.2012 r. przez MOSiR w Kołobrzegu.

Nasi młodzi sportowcy z  Miejskiego Czeladzkiego Klubu Sportowego w Czeladzi  zajęli pierwsze miejsca. W kategorii młodszej do lat 14 wygrał zespół w składzie: Jakub Malinowski, Łukasz Rodzim, Dawid Lach, Hubert Starościak. W kategorii starszych chłopców zwyciężyła drużyna: Michał Kuraj, Szymon Rosół, Dawid Kiciński i Maciej Patoła. Turniej streetballa oprócz dobrej zabawy, był również sprawdzianem umiejętności koszykarskich młodych sportowców.

Organizatorzy nagrodzili zwycięzców upominkami. Grupa zawodników koszykówki chłopców i siatkówki dziewcząt przebywa obecnie na obozie sportowym zorganizowanym przez MCKS w Kołobrzegu. Celem zgrupowania jest przygotowanie dzieci i młodzieży do nowego sezonu rozgrywkowego.