Turniej Koszykówki Chłopców klas 6
Dnia 25 listopada w Hali MOSiR odbył się  Turniej Koszykówki Chłopców klas 6, którego organizatorem był Miejski Czeladzki Klub Sportowy. W turnieju udział wzięły 4 drużyny: UKS SP 27 Katowice, MOSM Bytom, KKS Tarnowskie Góry oraz MCKS Czeladź.

Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Drużyna z Czeladzi w pokonała  zespół z Katowic 54:39, zespół z Bytomia 68:26 natomiast w finale przegrała z drużyną KKS Tarnowskie Góry 41:57.

Klasyfikacja turnieju:
-I miejsce KKS Tarnowskie Góry,
-II miejsce MCKS Czeladź,
-III miejsce UKS SP 27 Katowice,
-IV miejsce MOSM Bytom.

Statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju przyznano koszykarzowi z Tarnowskich Gór - Jakubowi Jelonkowi, natomiast najlepszym obrońcą turnieju został reprezentant MCKS Czeladź Konrad Gumulak. Zwycięskie zespoły z miejsc I-III otrzymały puchary i dyplomy. Ponadto organizatorzy dla wszystkich uczestników  przygotowali drobne upominki oraz słodki poczęstunek i napoje.