Mistrzostwa Czeladzi w badmintonie
25 marca w Hali MOSiR odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w Badmintonie, których organizatorem był Miejski Czeladzki Klub Sportowy i MOSiR w Czeladzi. Mistrzostwa zgromadziły wielu zawodników. Turniej rozegrano w pięciu kategoriach wiekowych - dziewcząt i chłopców.

Mistrzem Czeladzi w  kategorii chłopców klas I - IV został  Nowak Bartek, II miejsce zajął Nawrot Damian, III miejsce wywalczył Gładysz Artur – wszyscy uczniowie SP Nr 2 w Czeladzi.

Mistrzynią Czeladzi w tej samej kategorii została Włodarczyk Ola z SP Nr 2, II miejsce zajęła Chwał Joanna z SP Nr 2, III miejsce Kumorek Martyna również z SP Nr 2  w Czeladzi.

kliknij aby powiększyć

W kategorii klas V-VI mistrzem Czeladzi został Wilkosz Sebastian, II miejsce zajął Fronczek Patryk, III miejsce zdobył Kowal Witold z SP Nr 3. Wśród dziewcząt tytuł mistrzyni zdobyła Basak Klaudia  z SP Nr 2 , II miejsce zajęła Pietrzykowska Sandra z SP Nr 2, III miejsce zdobyła - również uczennica SP Nr 2 Przybyłek Patrycja.

Wśród gimnazjalistów najlepszy był Wójcik Kamil z Gimnazjum Nr 9 w Dąbrowie Górniczej, II miejsce zdobył Szczęch Zbigniew z Gimnazjum Nr 2 w Czeladzi, III miejsce Ryczko Mateusz również z Gimnazjum Nr 2 w Czeladzi.

W kategorii dziewcząt szkół średnich I miejsce zdobyła Sroka Karolina reprezentująca I LO w Będzinie. Mistrzem Czeladzi wśród chłopców  został również reprezentant I LO w Będzinie Mikulski Arek, II  miejsce zajął Marcin Mirkiewicz z Zespołu Szkół Nr 1 w Czeladzi.

W kategorii mężczyzn I miejsce a tym samym tytuł Mistrza Czeladzi zdobył   Maczuga Mariusz, II miejsce zajął Wójcik Grzegorz, III miejsce Andrzej Mentel. W kategorii kobiet mistrzynią Czeladzi została Fronczek Ewa, II miejsce zajęła Wcisło Janina, III miejsce Hilarowicz Renata.
Udostępnił - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2007-03-27 12:40:58
Opublikował - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2007-03-27 12:42:34
Zmienił - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2007-03-27 12:49:08