Turniej tenisa stołowego
W ramach obchodów Dni Czeladzi oraz 50-lecia istnienia TKKF w dniu 3 maja w Hali MOSiR odbył się turniej tenisa stołowego, którego organizatorem był MCKS i MOSiR Czeladź. Turniej rozegrano w pięciu kategoriach  wiekowych.

W poszczególnych kategoriach rywalizowali: chłopcy do 19 lat, weterani 40 - 60 lat, weterani powyżej 60 lat, kobiety oraz open do II ligi włącznie.

Zawody poprowadził V-ce Prezes Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Jan Kaczyński. Do rywalizacji o miejsca na podium stanęło ponad 100 zawodników z województwa śląskiego.

kliknij aby powiększyć

W kategorii chłopców do lat 19 pierwsze miejsce zajął Białek Artur reprezentant LTS Anders Żywiec, II miejsce Czyrnia Krzysztof, III miejsce jego brat Czyrnia Piotr - obydwaj reprezentanci MKS Sokół Orzesze.

W kategorii weteranów do lat 60 zwycięzcą został Głód Andrzej reprezentujący MCKS Czeladź, II miejsce zajął Lewczuk Mirosław z TTKF Chorzów, III miejsce Różalski Henryk reprezentujący KTS Lędziny.

Wśród weteranów powyżej 60 lat I miejsce zdobył Biaduń Antoni z Zabrza, II miejsce Jaskólski Józef z Siemianowic, III miejsce Szwab Antoni z Wodzisławia Śląskiego.

W kategorii kobiet I miejsce zajęła Sroka Agnieszka z Jastrzębia, II miejsce Heppa Aleksandra z Bujakowa, III miejsce Hojka Jadwiga z Rudy Ślaskiej.

Najlepszą rakietą w kategorii open okazał się reprezentant ULKS Tajfun Ligota Łabędzka Piotr Zemła, II miejsce zajął reprezentant MCKS Czeladź Adrian Eliasz, III miejsce Białek Artur reprezentant LTS Anders Żywiec.

Pierwszych trzech zawodników w każdej kategorii otrzymało medale, nagrody rzeczowe oraz dyplomy, które wręczyli dyrektor MOSiR Czeladź Henryk Michalski oraz Prezes MCKS Czeladź Renata Hilarowicz.
Udostępnił - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2007-05-09 09:20:20
Opublikował - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 0000-00-00 00:00:00