Sukcesy czeladzian na zlocie TKKF
Duży sukces reprezentacji Miasta Czeladź MOSiR – TKKF SATURN Czeladź w 50-tym Jubileuszowym Zlocie Klubów i Ognisk Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej (TKKF) Województwa Śląskiego w Sosnowcu dnia 20 maja 2007 roku.

Czeladź na 40 miast startujących w Zlocie (20 konkurencji sportowych) zdobyła I miejsce i Puchar Marszałka Województwa Śląskiego, wyprzedzając Częstochowę, Rudę Śląską, Sosnowiec, Dąbrowę Górniczą, Rybnik, Jastrzębie, Chorzów.

Czołowe miejsca reprezentanci Czeladzi zajmowali w biegach przełajowych, siatkówce, koszykówce, strzelaniu, ringo, badmintonie, pływaniu, unihokeju, tenisie ziemnym, szachach, tenisie stołowym.

Indywidualnie najwięcej punktów zdobyli: Janina Wcisło, Anna Trzcionka, Iza Jarzębska, Katarzyna Majcherczyk-Gruszka, Maria Kańtoch, Magda Paprocka, Kamila Motak, Andrzej Mentel, Mieczysław Remiszewski, Tadeusz Wilk, Marceli Czajęcki, Waldemar Mazur, Andrzej Nowak, Jan Puchała, Tomasz Krukiewicz, Dariusz Kapuściński, Jerzy Więckowski, Waldemar Bereszko.

Zawodniczki Michała Zatońskiego zwyciężyły w turnieju siatkówki, a chłopcy Andrzeja Kokoszki zajęli III miejsce w turnieju koszykówki. Ponadto wyróżnili się: Łukasz Matyjaszczyk, Michał Paprocki, Adrian Trzcionka, Jakub Brzeziński.
Udostępnił - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2007-05-29 10:04:58
Opublikował - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2007-05-29 10:04:58