Brązowy medal dla czeladzkich siatkarek
122 czerwca w Bieruniu odbyły się finały Mistrzostw Śląska w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. Czeladź była jednym z ośmiu miast, które zakwalifikowały się do finału i to w dwóch kategoriach.

Po długiej zaciętej walce w dwóch grupach dziewczęta reprezentujące MCKS Czeladź, a uczące się w 6 klasie w Miejskim Zespole Szkół – Szkole Podstawowej Nr 2 pokonały dwie drużyny z Sosnowca 25:16 i 25:13, zespół z Będzina 25:23, oraz z Tych 25: 19 i awansowały do pierwszej czwórki finałowej. W walce o najwyższe miejsca uległy drużynie z Krzanowic i Wodzisławia. O brązowy medal walczyły dwie nasze czwórki. III miejsce w Mistrzostwach Śląska w Mini Piłce Siatkowej zdobyła drużyna w składzie: Daria Trząska, Magda Derela, Patrycja Przybyłek, Kamila Dzierżyńska i Iza Grzybowska .

V miejsce zajęła drużyna w składzie: Sandra Pietrzykowska, Klaudia Basak, Paulina Brudnicka, Magda Słota, Dorota Soboczyńska i Paulina Tomczak.W kategorii  klas 4 – „dwójki siatkarskie” Czeladź reprezentował jeden zespół w składzie: Magda Radomska, Aleksandra Włodarczyk i Julia Dzierżyńska. Dziewczęta od września trenują i uczą się w klasie sportowej w MZS – Szkole Podstawowej Nr 2 w Czeladzi. Pokonały one dwie drużyny z Tych 25:16, 27:25, uległy Krzanowicom 11:25. Pomimo takiego samego stosunku wygranych setów, czeladzkie siatkarki przegray małymi punktami wejście do pierwszej czwórki. Walcząc o miejsca 5 – 8 MCKS Czeladź pokonały zespół z Mysłowic 25:13 i II zespół z Krzanowic 25:18 zajmując ostatecznie 5 miejsce.Zespoły te prowadzi nauczyciel MZS – SP 2 w Czeladzi pani Ewa Fronczek,  a na zawodach dodatkowo kierował zespołem nauczyciel Gimnazjum Nr 1 prowadzący klasy sportowe pan Michał Zatoński.