Awans MCKSu
W minioną sobotę w spotkaniu kończącym sezon,  drużyna MCKS Czeladź odniosła zwycięstwo, nad zespołem Błyskawicy Preczów 3:0. Mecz, mimo że nie decydował o awansie, który Czeladzianie zagwarantowali sobie kilka kolejek temu, ściągnął na stadion dużo mieszkańców miasta. Wyjątkowa była oprawa meczu przygotowana przez kibiców.

Na trybunach zasiadło około 600-700 widzów. Zaś najbardziej zagorzałych kibiców tworzących prawdziwy spektakl było około 200.

kliknij aby powiększyć

Specjalnie na ten mecz kibice, przygotowali 85 koszulek w barwach MCKS, które rozeszły się jak świeże bułeczki. Reszta fanów, w decydującej większości ubrana była w białe koszulki.

W czasie meczu kibice co chwile imponowali nowymi pomyłam i atrakcyjnie wyglądającymi pokazami. Na samym początku wystrzelono 150 serpentyn. Po chwili na trybunach, na rozpiętości 2 sektorów rozłożono napis z pasów folii  „BAD BOY” o wymiarach 10 na 30 metrów.

Przed końcem I połowy, fani odpalają świece dymne. Po przerwie zobaczyć można mnóstwo baloników w barwach klubu. Na zakończenie, odpalają czerwono-zielone race oraz pokaźną ilość saletry.

Po ostatnim gwizdku, wielu fanów MCKSu wybiegło na murawę aby razem z piłkarzami świętować awans do A klasy.

Oprawa tego meczu nie zasługiwała tylko na A klasę, ale przynajmniej na II ligę. Kibice stworzyli naprawdę wyśmienite widowisko, równie dobre jakie pokazał w tym sezonie zespół MCKSu, oby za rok było równie dobrze.

Serdeczne gratulacje składamy piłkarzom, władzom klubu, a także kibicom za świetną postawę podczas całego sezonu.
Udostępnił - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2007-06-13 13:53:01
Opublikował - Wojciech Maćkowski (Kierownik Wydziału Promocji Miasta) - 2007-06-13 13:53:01