Dobry początek w wykonaniu czeladzkich klubów
W miniony weekend dwie czeladzkie drużyny - MCKS Czeladź i Górnik Piaski rozpoczęły zmagania w swoich ligach. O ile zawodnicy Górnika Piaski łatwo poradzili sobie z drużyną Pogoni Imielin wygrywając 3:1 (do przerwy 1:1), o tyle zawodnicy MCKS'u zgotowali swoim licznie przybyłym na mecz kibicom prawdziwy horror.

Bramka przeciwnika bombardowana przez graczy MCKS'u była jak zaczarowana. W 22 minucie strzelecką niemoc przełamał Piotr Śmiechowski. Niestety na tym się skończyło. W 47 minucie goście wyrównali po rzucie karnym a wynik 1:1 nie uległ zmianie do 90 minuty gry. Biorąc pod uwagę 2 niewykorzystane karne, 2 słupki oraz poprzeczkę- można chyba mówić o zwyczajnym pechu który tego dnia dopadł zawodników MCKS'u Czeladź, a szkoda bo mecz można było wygrać przewagą co najmniej kilku bramek. W najbliższą środę (15.08.07) czekają nas kolejne sportowe emocje, MCKS zagra w Grodźcu, a zawodnicy Górnika Piaski również na wyjeździe zmierzą się z miejscowym Kolejarzem Katowice.

Więcej odnośnie przebiegu obydwu spotkań można przeczytać na stronach internetowych czeladzkich klubów :