MCKS Czeladź liderem !
Chyba nikt nie spodziewał się że debiutujący w klasie "A" MCKS Czeladź, po zaledwie kilku spotkaniach obejmie fotel lidera. A jednak, po wczorajszym zwycięskim spotkaniu z drużyną Ostoi Żelisławice MCKS z dorobkiem 10 punktów zajmuje pierwsze miesjce w tabeli!

W objęciu fotela lidera pomogli trochę zawodnicy Strażaka Mierzęcice, którzy zaledwie zremisowali z Kocikową, tracąc pozycję lidera na koszt drużyny z Czeladzi. Nie umniejsza to jednak w żadnym stopniu graczą MCKS'u Czeladź którzy sezon rozpoczeli z przygodami a po kolejnych dobrych meczach dotarli na najwyższe miejsce w tabeli.

Wyjazdowe spotkanie z Ostoją Żelisławice miało być dla drużyny z Czeladzi nie lada wyzwaniem, wiadomo było bowiem że przeciwnicy są bardzo dobrze przygotowani motorycznie. Na całe szczęście już w 3 minucie niezawodny Paweł "Kopyto" Niedopytalski wprowadził trochę spokoju w naszej drużynie umieszczając piłkę w siatce rywali. Rezultat 1:0 utrzymywał się do przerwy. Chwilę po gwizdku sędziego rozpoczynającym drugą połowę spotkania na 2:0 podwyższył Piotr Śmiechowski któy tym samym ustalił wynik tego spotkania. Zrezygnowani goście nie podjęli już walki, i mecz zakończył się zwycięstwem MCKS'u Czleadź. Gratulujemy !