Kolejne zwycięstwo MCKSu
Stało się. W sobotę 20 października MCKS Czeladź pokonał na własnym boisku zespół Zagłębiaka Tucznawa. Dzięki temu zwycięstwu i zdobytym cennym 3 punktom MCKS wskoczył na trzecie miejsce w tabeli klasy "A".

Po pierwszej połowie za sprawą Krzysztofa Kowalskiego który zdobył pierwszą bramkę  w tym spotkaniu  (44min) MCKS Czeladź prowadził 1:0. Pierwsza część drugiej połowy meczu to dobra aczkolwiek nie przekładająca się na efekt w postaci zdobytej bramki gra obydwu zespołów.

Dopiero w 79 minucie padła kolejna bramka- niestety dla drużyny gości. Na trybunach zaczęło robić się nerwowo, na szczęście niezawodny Paweł "Kopyto" Niedopytalski potrzebował niecałych 3 minut aby ustallić wynik tego spotkania, i tak oto 82 minuta- przepiękny strzał "Kopyta" i 2:1 dla MCKSu Czeladź!

Ten wynik nie ulega zmianie to końca spotkania a 3 punkty zostają w Czeladzi.